top of page

Temat: aranżowanie wnętrz

Nowoczesność czy tradycja?

Różnorodność aranżacji pomieszczeń w domu może przyprawić o zawrót

z głowy, choć z drugiej strony z pewnością ułatwia odnalezienie rozwiązań doskonale wpisanych w gust domowników. W ostatnim czasie ogromnym wzrostem popularności cieszą się dizajnerskie lub nowoczesne meble, które stanowią z pewnością zaprzestanie stosowania powszechnie stosowanych rozwiązań. Wybór dizajnerskich mebli pozwoli na stworzenie niepowtarzalnego wnętrza, które będzie nie tylko modne jak i przede wszystkim praktyczne. Ich wzornictwo jest inspirowane codziennością, a jednocześnie stanowią odwzorowanie piękna skrywanego przez rzeczywistość. Z kolei nowoczesne meble dedykowane są dla osób, które dążą do stworzenia estetycznej aranżacji. 

Designerska lampa stojąca

Z pewnością elementem, który powinien znajdować się w każdym designerskim wnętrzu jest lampa stojąca, która może stanowić ukoronowanie przygotowanej aranżacji. Podczas wyboru lampy nie można skupiać się wyłącznie na jej wyglądzie, ponieważ należy zadbać o spełnianie przez nią podstawowej i nadrzędnej funkcji. Lampa podłogowa stwarza możliwość wykorzystania jej jako oświetlenia strefowego, a jednocześnie z powodzeniem można wykorzystywać ją jako uzupełnienie oświetlenia ogólnego. Lampy stojące są niemalże obowiązkowym elementem u miłośników czytania, stwarzając najlepsze warunki do komfortowego wypoczynku z ulubionymi lekturami. Przykładem funkcjonalnej lampy, która doskonale wpisuje się

w designerskie trendy jest lampa TFORY VALO. Pozwala na swobodną zmianę kierunku światła, a zastosowanie różnych materiałów (drewno, stal) umożliwia doskonałe uzupełnienie każdego nowoczesnego wnętrza. Równolegle na uwagę zasługuje fakt, że lampa VALO jest dostępna w sprzedaży w wielu kolorach, a jakość jej wykonania jest bardzo dobra, co przekłada się na trwałość urządzenia. 

 

blue Print

Nowoczesna lampa stojąca    

Nowoczesne lampy stojące swoimi fantazyjnymi kształtami i wzorami mogą zaskoczyć nawet najbardziej wymagające osoby. Niejednokrotnie nowoczesne lampy są pożądane przez stylistów wnętrz. Nowoczesna lampa jest elementem, który może całkowicie odmienić wnętrze, nadając mu niepowtarzalny charakter. Rewelacyjnie wpisują się w industrialne lub loftowe style, choć to nie jedynie możliwości ich zastosowania. Sprawdzają się także jako element nowoczesności w klasycznym wnętrzu. W zależności od preferencji można dokonać wyboru nowoczesnej lampy, która posiada szklany, metalowy, czy też abażurowy klosz. Ponadto, projektanci decydują się na stosowanie bardzo fantazyjnych wzorów, które nadają oświetleniu bardzo oryginalnego wyglądu. Na uwagę zasługują także kolory, które doskonale wpisują się w obowiązujące trendy, w rezultacie nadając wnętrzu modnego charakteru. 

Dizajnerskie meble

Dizajnerskie meble są obowiązkowym elementem we wnętrzach, które powinny posiadać niepowtarzalną atmosferę i wyjątkowy charakter. W wielu przypadkach o posiadaniu wnętrza cechującego się designerskim stylem decydujące są nawet pojedyncze elementy, które rzutują na całość aranżacji. Nie należy zapominać, ze zadecydowanie o stworzeniu nowatorskiego wnętrza niejednokrotnie podnosi jakość życia z uwagi na stosowanie innowacyjnych rozwiązań przez projektantów tych mebli. W rezultacie oferowane meble stanowią spójne połączenie praktyczności wraz z niepowtarzalnym charakterem. Na tle innych modeli, meble designerskie charakteryzują się nie tylko minimalizmem i oryginalnością wzorów oraz kształtów, są wybierane także ze względu na zastosowanie czystości formy. Architekci wnętrz jednoznacznie wskazują, że designerskie meble są idealnym elementem do przełamywania stereotypów, które pozwalają całkowicie odmienić wnętrze. Wiele modeli łączy w sobie doskonały design

i wyróżniającą się jakość.

 

Nowoczesne meble    

Coraz większą rzeszę fanów posiadają także nowoczesne meble, które są jednocześnie eleganckie i modne. Nowoczesne wzory i kształty nie umniejszają funkcjonalności mebli, które idealnie sprawdzają się w każdym domu, bez względu na jego metraż. Ich wielkość można dobierać swobodnie, zgodnie z posiadanymi preferencjami i potrzebami. Z pewnością, nowoczesne meble są dedykowane przede wszystkim dla zwolenników estetycznych rozwiązań. Bardzo szybko zajęły na rynku miejsce meblościanek z uwagi na możliwość dopasowania do praktycznie każdego pomieszczenia. Stwarzają możliwość stworzenia samodzielnego ustawienia, które z łatwością można zmieniać w przyszłości. 

U fanów nowoczesnych lub dizajnerskich wnętrz rewelacyjnie sprawdzają się rozwiązania oferowane przez markę Tfory. Tfory cechuje się posiadaniem ogromnej ilości pomysłów, które są inspirowane codziennymi czynnościami z życia ludzi. Marka wyróżnia się bazowaniem na tradycyjnych rozwiązaniach, które motywują posiadaczy do podejmowania działania. Na tle konkurencyjnych firm, marka Tfory wyróżnia się produktami, posiadającymi szereg możliwości zastosowania, co w konsekwencji daje użytkownikom wybór sposobu korzystania. W swoim katalogu posiada produkty, niezastąpione w codziennym życiu, a przy tym posiadające oryginalny wygląd i nietypowe, choć funkcjonalne, zastosowania. 

bottom of page